• Vēlos nosūtīt paku
 • Vēlos nosūtīt kravu
 • CAPS!, Ilze, dibinātāja
  Mums ļoti patīk sadarboties ar Ipaku! Ērti un kvalitatīvi. Bieži sūtam dažāda lieluma sūtījumus gan Latvijas robežās, gan ārpus tās. Mums vērtīga laika ekonomija rodas, pašiem vienkārši un ātri aprēķinot piegādes izmaksas IPakas mājas lapā. Zinu, ka darbības uzlabošanai labi palīdz ieteikumi, bet nevaru iedomāties, ko lai iesaku, ir labi!
 • Restpro, Darja, Eksporta Specialists
  Tiešam ir prieks sadarboties! Ļoti ātri reaģē, ļoti precīzi izpilda darbu. Vienmēr palīdz un laipni atbild uz jautājumiem. Ar Ipaku strādāt ir ērti un droši. Sūtījumi uz ārzemēm vienmēr sasniedz klientu laikā. Liels paldies Jums!
 • Scandmetall SIA, Kristaps, projektu vadītājs
  Ipaku izmantoju jau vairāk kā pusotru gadu: izcils serviss, ļoti laba komunikācija un attieksme pret klientu, laba organizētība steidzamu kravu sūtīšanai, sūtījums vienmēr nonāk galamērķi. Tas ir tieši tas, kas ir nepieciešams, lai es ātri un operatīvi, netērējot savu laiku, spētu nosūtīt sūtījumu.
 • Kārlis M.
  Esmu vairākkārtīgi sūtījis sūtījumus saviem vecākiem uz Latviju ar Ipaku, ļoti labs serviss un ļoti labas cenas, un galvenais, ka var izsekot sūtījumam pēc pasūtījuma numura.
 • Very Berry SIA, Zanda, mārketinga vadītājas vietniece
  Mūsu uzņēmumam Ipakas piedāvātais pakalpojums ir ļoti izdevīgs, jo minūtes laikā varam uzzināt izdevīgāko variantu nosūtot paraugus uz kādu no Eiropas valstīm. Kā arī ir ļoti izdevīgi piedāvājumi preces piegādei Latvijas robežās. Piegāde parasti ir laicīga un prece līdz klientam nonāk nesabojāta. Varam arī uzslavēt Ipakas darbiniekus, jo problēmu situācijās, darbinieki ir pretimnākoši un izpalīdzīgi. Esam apmierināti ar līdzšinējo sadarbību un rekomendējam arī citiem!
 • Kitex SIA, Aivars, projektu vadītājs
  Izmantojam Ipaka servisu jau vairākus gadus. Patīkami pārsteidz operativitāte nestandarta situācijās, ātras atbildes uz jautājumiem e-pastā vai čatā. Bet pati lielākā priekšrocība sadarbibai ar Ipaka - aizpildi pasūtījuma formu, uzklikšķini ''nosūtīt'' un viss ''aizmirsti'' vairs nav jādomā par sūtījumu. Paldies Jums par Jūsu efektīvo vienkāršību!
 • Anna Ž.
  Nosūtīju paku savam brālim uz Vāciju. Pieteicu pasūtījumu un kurjers paku paņēma tajā pašā dienā, un paka bija galā jau pēc pāris dienām. Pasūtījuma pieteikšanas process ir vienkāršs un ērts. Paldies Ipaka par vienkāršo un saprotamo pakalpojumu!
 • Inga B.
  Strādāju uzņēmumā, kurš izmanto Ipaka pakalpojumus, katru dienu nosūtam kādu sūtījumu un varu pateikt, ka Ipakas serviss ir ļoti ērts ar to, ka mums ir pieejami vairāki piegādātāji vienuviet. Klientu serviss arī vienmēr ir atsaucīgs un atrisina visus jautājumus operatīvi. Varu visiem uzņēmumiem ieteikt izmantot Ipaku.

KĀ TAS DARBOJAS?

1. Salīdzini
Lai iegūtu cenu piedāvājumu, ievadi sava sūtījuma parametrus mūsu kalkulatorā
2. Aizpildi
Izvēlies kādu no piemērotākajiem kurjeriem un ievadi pieprasīto adrešu informāciju
3. Apmaksā
Apstiprini savu pasūtījumu un veic apmaksu ar kredītkarti, paypal vai pārskaitījumu
4. Nosūti
Sagatavo sūtījumu nosūtīšanai un gaidi izvēlēto kurjeru

PĒDĒJIE VEIKTIE SŪTīJUMI